Łukasz Rawecki-WAYAIR

ŁUKASZ RAWECKI - ARCHITEKT/EKSPERT

Od 13 lat prowadzi własną pracownię architektoniczną. W tym czasie powstało w niej blisko 100 projektów domów, budynków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej oraz budynków przemysłowych.

Lubi robić rzeczy, które mają sens. Choć zazwyczaj nie startuje w konkursach, w 2010 roku jeden z projektów pracowni został doceniony przez Stowarzyszenie Architektów Polski jako jeden z 10 najlepszych budynków jednorodzinnych w kraju wybudowanych w latach 2000-2010, a w 2017 wyróżniono koncepcję pracowni na Współczesną Kamienicę Łódzką. Współzawodnictwo w zawodzie architekta nie zapewniało mu wystarczającej ilości adrenaliny dlatego od 2010 roku bierze czynny udział w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w klasie historycznej. Największym osiągnięciem było zdobycie tytułu Mistrza Polski w 2014 roku.

W fundacji pełni funkcję architekta, konsultanta do spraw budowlanych. Zna fundację od samego początku i wspiera aktywnie wraz z rodziną i przyjaciółmi.

Jego osobista myśl:
„Udział w wyścigach jest dla mnie motorem do jeszcze wydajniejszej i bardziej kreatywnej pracy architekta, bo przecież “wyścig to życie, wszystko przed i po to czekanie”.